DETAILS, FICTION AND درمان گلو درد با آب جوش

Details, Fiction and درمان گلو درد با آب جوش

Details, Fiction and درمان گلو درد با آب جوش

Blog Article

گلو درد را در خانه به این روش درمان کنید

به زودی شما از درد و التهاب، رهایی خواهید یافت.همچنین، می توانید محلول سرکه سیب را در گلویتان قرقره کنید.یک قاشق چای خوری نمک و یک قاشق غذا خوری سرکه سیب را در یک فنجان آب گرم مخلوط کنید.آن را چند بار در روز ،در گلو قرقره کنید.

اگر مشکل تان بیش از یک هفته طول کشید و یا با تب زیاد همراه بود حتما به پزشک مراجعه کنید.

فال روزانه واقعی فردا نایریکا: بهترین فال واقعی و طالع بینی روزانه

دکتر امیر بهرامی احمدی دکتری حرفه ای پزشک عمومی ۴.۸ ۱۹۵۸نظر ۴۸۷۸ سوال (در مدت۵ سال و ۸ ماه ) دریافت مشاوره دکتر عباس انصاری دکتری حرفه ای پزشک عمومی ۴.

برخی از افراد علائم خفیفی مانند گلودرد را تجربه می‌کنند؛ اما سایر افراد علائم شدیدتری از جمله تب و مشکل در بلع دارند. علائم رایج گلودرد استرپتوکوکی عبارتند از:

محلول را فشار دهید تا صاف شود و آن را دو تا سه بار در روز قرقره کنید.یک گزینه دیگر این است که، چند قطره روغن دارچین و یک قاشق چای خوری عسل را باهم مخلوط کنید.این ترکیب را دو بار در روز بخورید ،تا از درد و درمان گلو درد بعد قلیان التهاب همراه با گلودرد رهایی پیدا کنید.

به همین راحتی یک نوشیدنی دارچینی معجزه گر خواهید داشت که گلویتان را تسکین می دهد.

از این دارو برای درمان گلو درد هم می‌توان استفاده نمود.

هوای داخل ساختمان، به خصوص وقتی که ساختمان ها گرم می شوند، می تواند باعث خارش و درد گلو شود، به خصوص وقتی صبح بیدار می شوید.

عفونت های ویروسی: بیماری های ویروسی که موجب درد گلو می شوند، عبارتند از: سرما خوردگی رایج آنفولانزا سرخک آبله مرغان خروسک سرفه

یک قاشق غذاخوری ریشه گل ختمی خشک شده را به یک فنجان آب جوش اضافه کنید، رویش در بگذارید و اجازه دهید تا نیم ساعت بماند. محلول را فشار دهید تا صاف شود، سپس عسل را اضافه کنید و آن را بنوشید.می توانید سه فنجان از این چای گیاهی را در یک روز بخورید.

پیشنهاد اقتصادنیوز اقتصادنیوز امروز به شما پیشنهاد ویژه ای درباره حوزه های مهم خبری می دهد

مجله سلامت دکتر ساینا - سلامت جنسی بیماری‌های مقاربتی

Report this page